hydroponic
logo general hydroponics europe

Nové, jednodušší, srozumitelnější názvy

Po řadě organických hnojiv, která se v březnu 2019 přeměnila na novou značku Terra Aquatica®, budou ledna roku 2020 následovat další hnojiva a minerální doplňky společnosti GHE.

 

Nové produktové řady budou označeny logem T.A. i novými názvy, které budou poukazovat na to, k čemu přípravky slouží. Jde tak o další důležitý krok při plánované změně brandu, na které GHE pracuje již řadu měsíců.

 

Důležitá zpráva: řada Flora-Series®, která je od svého vzniku roku 1995 v rámci celé značky naším bestsellerem, nyní ponese nový název T.A. TriPart nutrient® (Růst/Mikro/Květ), který lépe vyjadřuje špičkovou kvalitu tohoto hnojiva a jeho třísložkový obsah.

 

Receptury, složení a původ výrobků zůstávají samozřejmě stejné. Aby změna nebyla tak razantní, nová balení budou mít téměř identický vzhled jako stará a rovněž na nich objevíte i původní název s oficiální ochrannou známkou GHE®.

 

Nové názvy dalších produktů budou zveřejněny v příštích týdnech. Pro více informací o důvodech, které stojí za přechodem z GHE® na T.A.®, navštivte web www.TerraAquatica.com nebo facebookový a instagramový účet.